Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Σάββατο, 23 Αυγούστου 2014
Ανατολή: 6:40 πμ - Δύση: 8:00 μμ
ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΟΙΜΗΣΕΩΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ, ΕΙΡΗΝΑΙΟΥ

Επικαιρότητα

«Η δική τους (Lidl) παρουσία η δική μας απουσία»

Τοποθέτηση του προέδρου του Καταναλωτικού Συνεταιρισμού ΝΕΩΡΙΟΥ κ. Μάρκου Βουτσίνου σχετικά με το θέμα της έλευσης της αλυσίδας"Lidl"στη Σύρο
«Η δική τους (Lidl) παρουσία η δική μας απουσία»

SOCIAL MEDIA

μαστορας
μαστορας
28/12/2012 12:42

Να κανω κι εγω μια ερωτηση?το προβλημα ειναι οτι ειναι το Lidl?δηλαδη αν ηταν ο σκλαβενιτης η ο βερουλος η ο βασιλοπουλος δε θα δημιουργουσε προβλημα?το προβλημα ειναι οτι ειναι γερμανικων συμφεροντων?η το προβλημα ειναι απλα οτι θα αναγκαστουν καποιοι να ριξουν τις τιμες για να ανταγωνιστουν και τοτε θα φανει τη εκμεταλευση γινοταν τοσα χρονια?

5    1
SYR SYRIANOS
SYR SYRIANOS
27/12/2012 15:48

@john john
Καλως τον ....εσυ παλι απο που ξεφυτρωσες ??
πολυ πολεμος ρε παιδια ...εχετε χασει τον υπνο σας...σημερα και ο καφουρος τα ιδια..φενεται φοβατε να ανεβασει κι εδω τις αποψεις του....
παντως john john δωσε χερετισματα στην barbie και καλη πρωτοχρονια......

6    1
Freddy Krueger
Freddy Krueger
22/12/2012 14:46

@ Αρτεμις
Μια χαρά του/της τα είπες...
Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο νέος χρόνος..

5    0
21 Αρτεμις
21 Αρτεμις
22/12/2012 14:28

χαχαχαχα αλλο ελευθερια του λογου και αλλο να κρινεις τους αλλους !!!καλες γιορτες!!!

6    1
.. Σύρος..
.. Σύρος..
22/12/2012 14:09

ΖΩΝΤΑΣ ΣΤΟΝ 21ο ΑΙΩΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΤΟΥ...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ...ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ..ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!

1    7
21 Αρτεμις
21 Αρτεμις
22/12/2012 14:02

και καλα εκανα και το εγραψα γτ εγω δεν προσβαλα κανενα!με προσβαλαν κ απαντησα και αν σ αρεσει!εσενα τι σε κοφτει δεν καταλαβα ρε φιλε?συνηγορο σε βαλανε?αντε κανε μας τη χαρη μεσημεριατικα!αρκετα ασχοληθηκαμε εκτος θεματος!ασχολησου με κατι αλλο αλλιως σου ειπα αν εχεις κοτσια ελα να μου τα πεις απο κοντα!αντε μπραβο που δεν ειχαμε τροχονομο κ αποκτησαμε ξαφνικα!κανε μας τη χαρη αντε καλες σου γιορτες!μαγκα!

5    2
.. Σύρος..
.. Σύρος..
22/12/2012 12:30

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΝΗΜΑ ΣΑΣ ΠΑΣΧΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΦΡΕΣΚΑΡΩ ΛΙΓΑΚΙ. ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ: ΑΓΝΩΣΤΕ....ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ! ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΣ Ή ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ...ΓΕΛΙΕΣΑΙ ΜΑΛΛΟΝ...ΕΚΕΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ,ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ..

2    6
21 Αρτεμις
21 Αρτεμις
22/12/2012 11:37

..Σύρος..εξηγηστε μου για τις εκφρασεις πανεπιστημιου που λετε γτ δεν σας καταλαβα!δεν προσβαλα κανενα οπως εσεις κ ο "αγνωτος" ,ειπα τη γνωμη μου και δεν καταλαβαινω γτ πρεπει να κριθω για ενα λαθος που εκανα κ ειδικα απο καποιον αγνωστο...ειναι αξιος να με κρινει???...οσο για το δεσποινης η κυρια χαχαχα εχεις πολυ πλακα!θα σε παρακαλεσω να μην ξαναναφερθεις σε μενα και αν εχεις οποιοδηποτε προβλημα μπορουμε να τα πουμε απο κοντα...δεν εχω κανενα προβλημα...και μου λες τοτε κ για τα λαθη και αν ειμαι δεσποινης η κυρια!

5    3
.. Σύρος..
.. Σύρος..
22/12/2012 01:26

@ ROUSSOS JOHN
ΕΝΩ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ,ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 1) ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΡΟΙΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ ΣΤΗ ΣΥΡΟ ΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ 2) ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΕΝΑ ΝΟ NAME ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ 50 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ.

@ GR YOUKNOWHO
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ CAPS LOCK ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑ. ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ: ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ,ΚΑΙ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΕΣΥ,ΚΑΙ Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ,ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΚΑΙ Η ΑΡΤΕΜΙΣ,ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ,ΑΛΛΙΩΣ ΕΣΥ,ΑΛΛΙΩΣ Η ΑΡΤΕΜΙΣ...ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ.

3    6
GR Youknowho
GR Youknowho
22/12/2012 01:06

Αγαπητέ κύριε ..Σύρος.. χαίρομαι που προκαταβολικά μου επιστρέφεται την απάντηση μου καθώς αυτή είναι... 100.000.000€ . Και εγώ με τη σειρά μου σας κάνω ολόσωμο καθρεφτάκι!
Το caps lock βρίσκεται στα αριστερά του πληκτρολογίου σας. Μπορείτε να το απενεργοποιήσετε...
Στα ουσιαστικά τώρα... αυτό που μόλις περιγράψατε είναι το καρτέλ της Σύρου. Συνεννόηση για να κρατηθούν οι τιμές σταθερές σε ένα επίπεδο. Εγώ δεν έχω επιχείρηση, σωστά, και λογικά δεν θα αποκτήσω και ποτέ, έχετε δίκιο. Αλλά από τα λίγα που ξέρω είναι ότι όταν έχεις μία επιχείρηση ζητάς προσφορές από τους προμηθευτές σου και παίρνεις την καλύτερη. Καλύτερη προσφορά σημαίνει καλύτερη σχέση ποιότητας - τιμής. Αυτό σημαίνει ότι ναι μεν ο προμηθευτής έχει ένα μέρος της ευθύνης για την τελική τιμή ενός προϊόντος αλλά και το SM στην προκειμένη έχει ευθύνη να βρει το προϊόν στην καλύτερη δυνατή τιμή, δηλαδή να απορρίψει έναν προμηθευτή έναντι κάποιου άλλου φθηνότερου. Με τα λεγόμενα σας λοιπόν επιβεβαιώνεται αυτό που λένε σχεδόν όλοι εδώ. Ότι ο ανταγωνισμός στη Σύρο δεν λειτουργεί. Και αυτό είναι κατά του συμφέροντος του τελικού καταναλωτή. Δεν θέλετε να το καταλάβετε αυτό.
Όσο για της προσλήψεις που μου απαντήσατε και σας ευχαριστώ, ναι, έχετε δίκιο. Στην επιχείρηση μου θα προσελάμβανα όποιον ήθελα με βάσει το προσωπικό μου συμφέρον και της επιχείρησής μου. Αλλά εδώ μιλάμε για έναν συνεταιρισμό που ανήκει σε μετόχους όχι σε έναν ιδιώτη οπότε και τα κριτήρια θεωρώ ότι είναι, ή θα έπρεπε να είναι, διαφορετικά...
Τέλος δεν θεωρώ ότι προσβάλω κανέναν. Προσπαθώ να χρησιμοποιήσω τις πιο ευγενικές λέξεις για να εκφράσω την σκέψη μου...

5    2
roussos john
roussos john
22/12/2012 01:02

Τώρα συμφωνούμε απόλυτα. Επιμένω όμως στο ότι και το εκάστοτε SM έχει ευθύνη. Διότι αν θέλει να έχει σε μέσο όρο ένα 10% κέρδος ανά προϊόν, θα μπορούσε απλώς να μειώσει το κέρδος του στο ελάχιστο που μπορεί. Ή τελοσπάντων ν' αλλάξει προμηθευτή... Δεν τους αντέχει η τσέπη μας πια και δεν το λέω για να λαϊκίσω ή να με λυπηθούν. Είναι η τραγική πραγματικότητα. Έχω ξαναπεί ότι δεν έχω καμία διάθεση να υποστηρίξω τους Γερμαναράδες. Όμως σε όποιο Lidl κι αν πας ανά την Ελλάδα το -no name- φρέσκο γάλα το έχει περίπου 80 λεπτά του ευρώ βρέξει, χιονίσει. Ανεξάρτητα από προμηθευτές, καρτέλ, κλπ, κλπ. Ε, αυτό είναι σημαντικό για το οικονομικό χάλι που ζούμε.

5    2
.. Σύρος..
.. Σύρος..
22/12/2012 00:34

ΕΝΩ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΟΥ ΑΦΟΥ Η ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗ ΣΤΗ ΣΥΡΟ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΕΛΛΟ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ. ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ.

4    7
roussos john
roussos john
22/12/2012 00:19

Γιατί καταλαβαίνεις ότι όλοι εμείς δήθεν υποστηρίζουμε τις πολυεθνικές και δεν καταλαβαίνεις ότι τα SM της Σύρου είναι μεσοσταθμικά 25% ακριβότερα από αυτά το λεκανοπεδίου;

6    2
.. Σύρος..
.. Σύρος..
22/12/2012 00:06

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΑ ΕΝΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΑΜΕΣΑ ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.
ΑΝ ΚΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΑΝΘΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΜΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΩΝ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΚΕΨΗ.
ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΥΡΙΑΝΗ ΑΓΟΡΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΤΩΡΙΝΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΛΙΣΜΟΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ.
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΧΑΣΤΡΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΝΕΝΤΥΞΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥ.
ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ;; ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΒΥΘΙΖΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ;;ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΣΟΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ.

@ ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΣ ΑΠΛΕΡΩΤΟΣ
ΕΣΥ ΔΕΝ ΛΕΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ,ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΝΤΑΣ ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΑΣ,ΘΑ ΦΑΩ,ΘΑ ΠΙΩ (ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ) ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ,ΘΑ..,ΘΑ...ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΟΧΗ Η ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΣΟΥ.ΑΛΛΩΣΤΕ ''ΘΑ'' ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ LIDL.
ΟΠΟΤΕ ΑΣΕ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ..

@ GR YOUKNOWHO
ΕΝΩ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΠΡΟΣΕΒΑΛΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΘΙΞΕ ΕΣΥ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΑΠΑΝΤΑΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ (ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ)

@ 21 ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΗΣ Ή ΚΥΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ''ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ'' ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΣΠΟΙΝΗΣ ΑΚΟΜΑ (ΕΣΥ YOUKNOWHO ΜΗΝ ΠΕΤΑΧΤΕΙΣ ΠΑΛΙ) ΕΙΠΑΤΕ ΣΤΟΝ/ΗΝ ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙ ΩΡΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑΤΕ ΤΟ WC ΣΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΤΕ.

@ FREDDY KRUEGER