Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2019
Ανατολή: 7:21 πμ - Δύση: 5:02 μμ
ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ ΜΕΔΙΟΛΑΝΩΝ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
Αμβρόσιος

Επικαιρότητα

Τέλος στην επέκταση του αεροδρομίου

Ο υπεύθυνος του έργου σταμάτησε την εργολαβία της επέκτασης του αεροδιαδρόμου, λόγω μη καταβολής των χρημάτων από το Υπουργείο Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων. Τι δήλωσε στο syrostoday.gr, ο Δημήτρης Κρούσκος.
Τέλος στην επέκταση του αεροδρομίου

SOCIAL MEDIA

Nontas Lestos
02/12/2019 13:33

Αν δε γίνει μια σωστή προέκταση του αεροδρομιου να έρχονται πτήσεις και από εξωτερικό, δε θα δει προκοπή ο τόπος. Η εσωστρέφεια δε βοήθησε ποτέ κανέναν.

Ντεπη Γενναδιου
02/12/2019 13:03

Συγχαρητήρια!

Stratos Zolotas
02/12/2019 13:10

Μισό να βρω όλες τις φώτο με τους προύχοντες που έκαναν μόστρα για την επιτυχία της έτσι κι αλλιώς άχρηστης επέκτασης γιατί δεν αρκούσε. Υ.Γ. Το νησί προορίζεται για βιομηχανική χαβούζα με καθεστώς Μπαγκλαντές (εκεί βρίσκεται ήδη). Όσοι ονειρεύεστε τσάρτερ καλά είναι να καταλάβετε τι αντιμετωπίζετε και ποιοι με μέθοδο ευθύνονται για αυτό. Τους ψηφίζετε κάθε τόσο. Προσεχώς και πάλι εγκαίνια.

Ιωσήφ Φραγκιας
02/12/2019 14:27

Καλο είναι να λέμε τς γνώμες μας όλοι.... αλλά φιλε lefkakis Lefkis Loukas καλό θα ήταν εκτου ασφαλούς να μην λέμε μεγαλα λογια... είναι νησί Κ ως νησί έχει ανάγκη και από τουρισμό Κ από μέσα συγκοινωνίας... και εγώ άν ήμουν Αθήνα η Θεσσαλονίκη θα έλεγα ότι ήθελα για ένα άλλο μέρος.... αυτοί που ζουν εδώ ξέρουν.. Κ δεν χρειάζεται να ξέρεις Κ πολλά για να καταλάβουμε ότι είναι ένα έργο που όπως Κ να έχει θα είναι υπερ του νησιού... υπάρχουν πολλοί σαν εσένα που το νησί δεν πάει μπροστά...

Marinos Rigouzzo
02/12/2019 13:08

Ρέ παιδιά...τι συμβαίνει ...μέ τό καί καλά Αρχοντονήσι μας...???

Terezdina Rigouzzo
02/12/2019 13:33

ομορφιές.

Σπύρος Γεράρδης
02/12/2019 12:56

Μεθαύριο που έρχεται το μισό υπουργικό συμβούλιο, κάν'τε τον κόπο να τους ρωτήσετε. Δεν είναι μόνο για γλύψιμο.

Μανούσος Ομιλιτης
02/12/2019 14:12

Υπουργός Κώστας Καραμανλής ....μπραβο τι να σας πω κύριοι στο Μεταφορών τι να σας πω

Αννα Άγγελος Φρερη-Πριντεζης
02/12/2019 12:40

Αθάνατο ελληνικό δημόσιο!!!

Kostas Dokimakis
02/12/2019 12:49

Τσάμπα τα εγκαίνια

Damianos Pridesis
02/12/2019 12:40

Σπύρος Γεράρδης
02/12/2019 12:55

Πρωτεύουσα των Κυκλααχαχαχαχαχαχα

Giorgos Vamvakousis
02/12/2019 13:11

Σιγά μην άφηναν τα λαμόγια τη Σύρο να πάρει τα πάνω της.

Lefkis Loukas
02/12/2019 13:44

Εμένα προσωπικά δεν θέλω το νησί μου να γίνει εξαρτημένο από τον μαζικό τουρισμό, έχουμε τον ιδιετερο δικό του που μαγεύει πολύ κόσμο που με καλύτερη ακτοπλοϊκή σύνδεση με περισσότερους προορισμούς θα ήταν μια χαρά.Τωρα αν θέλετε μεγαλύτερο αεροδρόμιο για τοπικούς λόγους καλώς!

Lefkis Loukas
02/12/2019 15:12

Τόσα ξέρεις τόσα λες!! Αυτό είπα αν είναι για το καλό των Συριανων οκ ΟΧΙ για τον μαζικό τουρισμό τύπου Μυκόνου.Και αυτήν την ειρωνεία για Αθηναθρωπους όπως μας αποκαλητε στο νησί κομμένη.Το τι έχω κάνει για το νησί δεν ξέρεις ξερολα!!Ι

Luisa Klironomou