Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Πέμπτη, 24 Σεπτεμβρίου 2020
Ανατολή: 7:09 πμ - Δύση: 7:14 μμ
ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΗΣ, ΘΕΚΛΑΣ ΙΣΑΠ.
Θέκλα, Μυρτώ

Επικαιρότητα

Οι νέοι κανόνες λειτουργίας των καταστημάτων της εστίασης

Τι αλλάζει από τη Δευτέρα 25 Μαίου, σε εστιατόρια, μπαρ και καφέ.
Οι νέοι κανόνες λειτουργίας των καταστημάτων της εστίασης

SOCIAL MEDIA

Stella Ntoska
24/05/2020 22:39

Από δεξιά κυβέρνηση τι περιμένουμε;

Niki Anastasiou
24/05/2020 17:24

Σιγά μην τα τηρήσουν κάποιοι!!!

Lamprini Skevopulu
24/05/2020 19:24

Τη μας λέτε παντού αντισηπτικό καί Πίος θα τα πληρωνη

Alexander Yfad
25/05/2020 10:52

Η απόσταση τους μάρανε το ότι το ίδιο άτομο θα πιάσει ένα πιατο η ποτήρι απο ενα τραπέζι και μετά θα πάει ένα άλλο σε ένα άλλο τραπέζι δεν είναι τρόπος μετάδοσης;

Μαρια Παλανη
24/05/2020 19:15

Και γιατί να τα τηρήσουν υπάρχει λογος

Kiousis Giannis
25/05/2020 13:45

Γελάνε κ οι γλαροι με τους ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ Κ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥΣ!!! Ταμάμ με τα ΜΥΑΛΑ ΤΟΥΣ.

Vasiliki Sapouna
25/05/2020 00:11

Συγνωμη που θα σας το πω αλλα και εγω που δουλευω στην γερμανια το κρατος δεν προσφερει τιποτα ολα το αφεντικο μου τα εχει αναλαβει..

Αγγελος Στεργίου
25/05/2020 09:33

Αυτό με τις αποστάσεις για εμένα είναι η πιο γελοία ιδέα. Γιατί πρώτον θέλουν με κάθε τρόπο να μας πείσουν πως αν κρατάμε αποστάσεις δεν θα κολλήσουμε. Ο ιός δεν πετάει ούτε είναι ψείρα. Και δεύτερον ποιος ή ποια θα διατηρήσει την απόσταση ιδιαίτερα σε καταστήματα εστίασης πχ όπως στα τσιπουραδικα εδώ στο Βόλο. Στο 5 τσίπουρο θα αρχίσουν να αγκαλιάζουν ο ένας τον άλλον.

Errika Paraskeyopoulou
25/05/2020 06:56

Παντου ακουω μειώθηκαν τα τραπεζια μονο στη περιοχή μου εχουν αυξηθεί και τα εχουν κολλημενα χειροτερα απο πριν. Νομιζουν ο κοσμος ειναι ολοι χαζοι.

Tsivolas Giorgos
24/05/2020 21:00

Ρε παιδια αν σε ενα τραπεζι καθονται μεχρι 6 ατομα πως θα ειναι ενας πελατης ανα 2τμ; Μαλακιες γραφετε

Evi Frag Georgakakou
24/05/2020 19:36

Ναι αλλά δεν βοηθάτε παλιοπατσαβουρια... Έχω το καφενειο μου κλειστό 3 μήνες και είπαμε το ψωμί ψωμάκι... Ξαναψωνισαμε από την αρχή ένα κάρο πράγματα για να ανοίξουμε και θέλετε παντού αντισηπτικα μάσκες και γάντια... Βοήθεια όμως γιοκ... Πήρα 4 μεγάλα αντισηπτικα και έδωσα 52 ευρώ.. Σε άλλες χώρες το κράτος τα μοίρασε για να βοηθήσει στην μείωση εξόδων εδώ θα σας πληρώσουμε και από πάνω. Αγανακτισμένοι όσο δεν πάει βλέπω να πηγαίνετε για ελέγχους και να σας σαπίζουν στο ξύλο γιατί αυτό σας χρειάζεται.. Ουστ μουνοπανα....

Giannhs Krhtikos
25/05/2020 07:39

Βαράτε στο ψαχνό... στα καθικια..

Alexandra Papaiwannou
25/05/2020 03:43

.....Και γιατί πρέπει να είναι εφοδιασμένο το κάθε κατάστημα με αντισηπτικό για τους πελάτες και όχι οι ίδιοι οι πελάτες για προσωπική τους χρήση???? 🤔🤔