Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Κυριακή, 12 Ιουλίου 2020
Ανατολή: 6:09 πμ - Δύση: 8:42 μμ
ΠΡΟΚΛΟΥ - ΒΕΡΟΝΙΚΗΣ ΟΣΙΑΣ

Επικαιρότητα

Ένα κρούσμα στη Σύρο σύμφωνα με τον ΕΟΔΥ

Κανένα θετικό κρούσμα δεν έχει διαχειριστεί το νοσοκομείο Σύρου.
Ένα κρούσμα στη Σύρο σύμφωνα με τον ΕΟΔΥ

SOCIAL MEDIA

Litsa Psallida
25/06/2020 18:58

Και μάλιστα είπαν πως είναι το πρώτο κρούσμα σε νησί. Μάλλον τα αλλά γύρω μας δεν είναι νησιά......Για γέλια και για κλάματα...

Παντογυιός Γιώργος
25/06/2020 19:01

Δλδ τοσες μερες που βγαινουν και λενε ολα ηρεμα δεν έχουμε τπτ; ψεματα; statues updates απο <μεγαλα κεφαλια> του νησιου να μην πιστεύουμε τπτ; για γελια και για κλάματα

Χαρούλα Σύρος
25/06/2020 20:10

Επρεπε να κραξουμε δημοσια στις αναρτησεις μας για να παραδεχτουν ορισμενοι την αληθεια οτι οντως υπαρχει κρουσμα??? Τοσες μερες τα μεγαλα κεφαλια εδω μας ελεγαν ψεμματα γιατι? Αναρτουσαν σε σελιδες με ειδησεις οτι υπηρχαν κρουσματα και μετα κατεβασαν τα αρθρα .. κατι βρωμουσε στην υποθεση αυτη και εντελει φανηκε ...δηλαδη για να μη χασουμε το τουρισμο να διακινδυνευσουμε ολοι οι Συριανοι πολιτες???

Φωτεινη-Αντωνης Γεραρδη-Μαρκουιζος
25/06/2020 18:53

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΏΣΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΤΟ MEGA ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ!!!..ΕΛΕΟΣ!!!

Maria Taxiarxos Kalamata
26/06/2020 05:26

Ηρεμηστε προφανώς ειναι ενα ψεματακι σαν το κρουσμα στην καλαματα

Γιαννης Γιαννακοπουλος
25/06/2020 22:41

Στρουθοκαμηλισμος ή κάτι χειρότερο;;;;;

Σοφια Καλογήρου
25/06/2020 20:56

Νωρίς μας το ειπατε!!!

Maria Gavala
25/06/2020 22:43

Που βρίσκεται αυτή η ανακοίνωση του ΕΟΔΥ να την διαβάσω παρακαλώ.

Spuros Karanikoloudis
26/06/2020 13:37

Ναι και Αθηνα κανενα

Maria Levanti
25/06/2020 19:13

Ανακοίνωση του εοδυ ότι υπάρχει κ ενημέρωση από το νοσοκομείο ότι δεν υπάρχει...

Elpida Voutsinou
25/06/2020 23:58

Που έγινε το τεστ του κρουσματος αφού δεν έγινε στο νοσοκομείο;

Paraskevi Papaioannou
26/06/2020 13:23

Ποτέ δεν ειναι μονο ενα... σαν τις κατσαρίδες

Vasilis Stefas
26/06/2020 13:44

Δημήτρης Καράπαπας

Sia Stavroylaki
26/06/2020 11:59

2 κρούσματα στο Νεώριο και κολησε η γυναίκα του ενός κανονικά πρέπει να σφραγίσουν το Νεώριο και να γίνουν τεστ σε όλους τους κοντινούς τους συγγενείς-φιλους για να μη σφραγίσουν όλο το νησί.

Μπιρμ Μηνας
25/06/2020 19:41

Ο κόσμος το χει τούμπανο κ εμείς κρυφό καμάρι

Αντώνιος Μαραγκός
26/06/2020 08:37

Κάποτε με στημένα τηλέφωνα δήθεν από "κατοίκους" Σύρου (με κωδικούς άλλων νησιών όπως αποδείχτηκε τελικά), έκλειναν για ψύλλου πηδημα επιχειρήσεις. Σήμερα βρήκαν κάτι πιο πιασαρικο... Μην πάτε εκεί, έχει κρούσματα, ελάτε εδώ.. Κι ο νοών νοείτο..

Prodromos Katanopoulos
26/06/2020 06:56

Είτε ισχύει είτε δεν ισχύει, καλό είναι να λειτουργήσει σαν υπενθύμιση για να μην εφησυχάζεται κάνεις. Ας ακολουθήσουμε με ψυχραιμία και λογική τις οδηγίες των ειδικών και να πλένουμε τα χέρια μας... πολύ σχολαστικά!

Julia Julia
25/06/2020 19:29

Anna Kourkoumari 😱😱

Stavros Loumis
25/06/2020 18:55

Asian handicap - 10

Daliborka Sigala Lakobrija
27/06/2020 10:08

πιραν τηλεφωνο στο νοσοκομειο Συρου και ειπαν οτι δεν εχουν θετικο!😷💩

Printezis Goulielmos
25/06/2020 21:35

Ο δημαρχος της πόλης μας ειναι καί Γιατρος και πρωτος πολίτης στο νησί μας,ας βγει να πάρει θέση,νομίζω εχει υποχρέωση να ενημερώσει τόν κόσμο. Ως Γιατρος και ως δήμαρχος.