Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Κυριακή, 12 Ιουλίου 2020
Ανατολή: 6:09 πμ - Δύση: 8:42 μμ
ΠΡΟΚΛΟΥ - ΒΕΡΟΝΙΚΗΣ ΟΣΙΑΣ

Επικαιρότητα

Τέσσερις αλλοδαποί επιβάτες πτήσεων είναι τα κρούσματα της Σύρου

Είναι ασυμπτωματικοί και βρίσκονται σε καραντίνα. Ανακοίνωση του ΕΟΔΥ.
Τέσσερις αλλοδαποί επιβάτες πτήσεων είναι τα κρούσματα της Σύρου

SOCIAL MEDIA

Νικολαος Χατζης
28/06/2020 15:05

Αντε και καλή αρχή!! Και από Σεπτέμβρη όλοι σε καραντίνα!!

Eleni Psatha
28/06/2020 08:52

Ωραίος έλεγχος γίνεται στα αεροδρόμια🙄

Giannis Xatzaras
28/06/2020 12:24

Παιδια στο Ελευθέριος Βενιζέλος γινετε ελενχος περιμενουν μια μερα τα αποτελέσματα κι αν βρεθουν θετικοί μπαινουν σε καραντινα Κατι αλλο παίχτηκε για τη Σύρο ισως ηταν ντοπιος και τον αφησαν να περασει

ειρηνη βλαμη
28/06/2020 14:56

Μα και στο βαπορι απο πειραια δεν τους θερμομετρησαν και αεροδρομιο παλι μηπως οι ελεγχοι ειναι ελλειπεις

Ευθυμια Βυτινιωτη
28/06/2020 13:58

Μας έκλεισαν μέσα 2 μηνες για να τα κάνουν όλα πουτανα το καλοκαίρι!!! Το ερώτημα ήταν Τουρισμός ή Υγεία; επελέγη το 1ο περαστικά μας από κει και πέρα!!!!

Panagiwtis Panopoulos
28/06/2020 07:46

Αφού βρέθηκαν θετικοί στο Ελ. Βενιζέλος πως εμπλέκεται η Συρος; αν πήγαν Σύρο, κακώς τους άφησαν αφού έπρεπε να ήταν καραντίνα

Aggelikn Avtonakopoulou
28/06/2020 13:31

Καλή αρχή¡!!!!!!!!!!!!!!!

Μαριανθη Κλαδια
28/06/2020 15:32

Δεν κάνουν σε όλους τεστ στο αεροδρόμιο. Άρα πήγαν στην Σύρο και εκεί νόσησαν. Ή δεν έδειξε τίποτα το τεστ στο αεροδρόμιο και εκδηλώθηκαν μετά τα συμπτώματα.

Delatola Maria
28/06/2020 00:56

Sofi Tsakou
28/06/2020 18:05

Άντε παιδιά,να μαζευτούμε μέσα σιγά σιγά,δεν μας βλέπω καλά,και ότι σώσαμε τον χειμώνα,ΤΩΡΑ είναι παντού γύρω μας

Giorgos Kostopoulos
28/06/2020 17:59

Μήπως πρέπει να υπάρξει εισαγγελική παρέμβαση για εξέταση του θέματος? Πώς διέφυγαν οι συγκεκριμένοι από το Ελ.Βενιζελος και δεν κρατήθηκαν εκεί μέχρι εξαγωγής αποτελέσματος? Στη Σύρο ήρθαν σαν τουριστες- επισκέπτες η για άλλο συγκεκριμένο σκοπό? Μπορούν να μας πουν οι αρμόδιοι?

Syros Kalliopi Papasiminou
28/06/2020 01:04

Ενα και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά...... Στον τροχό της τύχης παίζουμε... Ότι αριθμός κάτσει στο μάτι...

Evi Alexi
28/06/2020 21:15

Αυτή μέρη πήγαν με τη γραμμή για τα άλλα νησιά αν κόλλησε το μισό καράβι και συγουρα έχει βρεθεί και στα άλλα νησιά Νάξο Σαντορίνη Αμοργό Πάρο ..

Roula Panousou
28/06/2020 00:39

Και πού είσαι ακόμα.....

Delatola Maria
28/06/2020 00:23

Κάτι δε καταλαβαίνω καλά..... Βρέθηκαν θετικοί στο Βενιζέλος..... Πώς ταξίδεψαν για Σύρο;;;;

Maria Kalogirou
28/06/2020 06:28

Ο κόσμος τοχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι. Αυτό είναι γνωστό πάνω από μια εβδομάδα. ...αλλά δεν κοιτάμε την υγεία των πολιτών μόνο τα συμφέροντα κάποιων. 😓

Nikos Apostoloy
28/06/2020 09:47

xaxxxaxaxaxxaxxa alodapoi alla syrianoi poy douleyoun sto newrio ton kosmo douleyete h ton eayto sas ???????oeo

Mpampis Daratos
28/06/2020 13:12

Αρχησαμε???????? Καλά ειμασταν

Christos Dimitriou
28/06/2020 15:42

Καλά να περάσουμε.

Lina Papadaki
28/06/2020 11:59

Ας είναι περαστικά τους γρήγορα.

Αγγελική Συνοδινού
28/06/2020 11:47

Τελικά υπάρχει κρουσμα στη Συρο η δε υπάρχει??? Επιτέλους ενας υπευθυνος υπάρχει να μας πει τι γίνεται??

Mparda Lena
28/06/2020 17:37

Για να δουλέψει λίγες μέρες ο τουρισμός και τα μαγαζιά θα κλείσουν μετά τρεις τέσσερις μηνες

Stavros Polychronopoulos
28/06/2020 19:52

αν οσοι ερχονται δεν εχουν πιστοποιητικα υγειας δυστυχως τον κλασαμε τζαπα οι κοποι μας

Μαρία Καραϊσκάκη
28/06/2020 09:01

Ποιος δεν καταλαβαινει οτι μας εκλεισαν μεσα για να δειξουμε οτι δεν εχουμε κρουσματα και να ερθουν τουριστες;;; Μετα απο οκτωβριο θα γινει ο χαμος

Σοφια Καλογήρου
28/06/2020 00:37

Ελα τωρα το μαθατε????