Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Πέμπτη, 6 Αυγούστου 2020
Ανατολή: 6:28 πμ - Δύση: 8:23 μμ
Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΙΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
Σωτήρης, Σωτηρία

Επικαιρότητα

Ο Αγροτικός Σύλλογος Σύρου για το τελευταίο κρούσμα κορωνοϊού στο νησί

"Ο αλλοδαπός εργάτης δεν απασχολείται από αγρο-κτηνοτρόφους του νησιού, ως εκ τούτου δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος από την κατανάλωση τοπικών προϊόντων".
Ο Αγροτικός Σύλλογος Σύρου για το τελευταίο κρούσμα κορωνοϊού στο νησί

SOCIAL MEDIA

Sideris Douratsos
15/07/2020 19:51

Εδώ παππάς, εκεί παππας....... Πού ηταν ο "αγροτικως απασχολουμενος" αλλοδαπός, φυσικα και με αδεια παραμονης, ( σκεψου και να μην ειχε!!), αφου δεν τον απασχολουσαν οι....αγροτες;;;

Stratos Zolotas
15/07/2020 13:39

Ευτυχώς δεν κάνουν δηλώσεις οι αν-αρμόδιοι γιατί θα μπλέξει περισσότερο το πράγμα. Ινδός εργάτης θερμοκηπίου το πρωί από "διαρροές", ΚΑΤΟΙΚΟΣ Σύρου επίσημα από το νοσοκομείο, αλλοδαπός αλλά δεν απασχολείται σε αγρο-κτηνοτροφικά από τον Αγροτικό Σύλλογο. Ευτυχώς που δεν λέει και ο δήμαρχος ή ο αντι-περιφερειάρχης κάτι γιατί σε λίγο θα γίνει εξωγήινος ο άνθρωπος.

Γεώργιος Ζερβός
15/07/2020 13:47

Προφανώς έχει δικά του θερμοκήπια και δεν είναι μέλος του συλλόγου.

Μαιρη Δελατολα
15/07/2020 16:02

Αλήθεια η ψέματα καλο είναι ο καθένας να προσέχει γιατί έχουμε χαλαρώσει πολύ

Panagiotis Asimakopoulos
15/07/2020 14:21

Τελικά ήταν για διακοπές στο νησί από ότι κατάλαβα κ όλως τυχαία στη βόλτα του κόλλησε sars-covid-19

Kostantina Lamprou
15/07/2020 17:46

να μας πουν σε ποιον δουλευε;αυτός που τον είχε στη δούλεψή του έχει μπει καραντίνα ή κυκλοφορεί ελεύθερος;

Χαρούλα Σύρος
15/07/2020 19:58

Τοσες μερες αναρτουσαν και ελεγαν οτι δουλευε σε θερμοκηπια Νοτια της Συρου... τωρα ξαφνικα αλλαξε επαγγελμα ο Ινδος για να καθυσηχαστουμε να αγοραζουμε συριανα προιοντα??? Ρε παιδια κοψτε το δουλεμα πια , ενταξει καταντησε και κουραστικο και το παραμυθι δεν βγαζει νοημα... Την μια μερα λετε αλλα την επομενη παλι αλλα.... και να ταν και το τελευταιο οπως γραφετε καλα θα ταν...

Κική Βακονδίου
15/07/2020 13:55

Δεν πιστευω πια κανεναν. Που δουλευεεχωμε μπλεξει τοσο που οι επεξηγησεις με ανησυχουν. Οθεος βοηθος

Ανδριανη Στεφανου
15/07/2020 14:19

Τελικά ποια είναι η αλήθεια;

Lina Papadaki
15/07/2020 19:12

Δεν νομίζω ότι κάποιος θα φοβηθεί να αγοράσει ντόπια προϊόντα.αλλαζουν τόσα χέρια μέχρι να τα αγοράσουμε,μένουν στον αέρα,μετά τα πλένουμε και μετά τα τρώμε.τι να φοβηθούμε?

Γεώργιος Μπούρας
16/07/2020 23:14

Ti σκ....τα ιχνηλάτηση γίνεται χωρίς να ξέρουμε ποιος είναι και που δούλευε, δε μπορώ να καταλάβω.

John Moustakas
15/07/2020 21:01

Επίσημη ανακοίνωση χωρίς ονόματα Προέδρου, Γεν. Γραμματέα κτλ;

Mairy Dounavi
15/07/2020 14:16

Μας δουλευουν κανονικα!!!

Φωτης Δημτσας
16/07/2020 01:20

ΑΥΤΟΥς ΤΟ ΙΚΑ ΣΥΡΟΥ ΚΑΙ Η ΕΦΟΡΙΑ ΣΥΡΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΛΕΧΓΟΥς?ΜΟΝΟ ΚΑΝΑ ΦΟΥΚΑΡΑ ΜΕ ΚΑΝΑ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΝΤΟΥ....Η ΚΑΙ ΑΥΤΟΥς ΜΕ ΤΑ ΘΕΡΜΟΚΗΠΕΙΑ ΚΑΝΕΝΑς ΕΛΕΧΓΟς...ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΑΣΙΝΗ Η ΝΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑΚΟΚΙΝΗ...ΓΙΑΥΤΟ ΓΕΜΙΣΕ ΚΑΡΚΙΝΟ Η ΣΥΡΑ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΟΠΙΑ ΛΕΝΕ...

Anastasia Vlami
15/07/2020 14:44

Πείτε μας την αλήθεια σε ποια θερμοκήπιο Στο φοίνικα δούλευε; Ποιος είτα ο χωριανος ;

Maria Stefanou
15/07/2020 16:33

Τα κουκουλώνουν πολυ απλά!!!

A Giorgos Man
16/07/2020 21:23

Ε ναι ρε όλα καλά

Panagiota Daleziou
15/07/2020 18:37

Potential den ua thn mauoyme

Panagiota Daleziou
15/07/2020 18:36

Thn alhueia p

Φωτης Δημτσας
16/07/2020 01:22

ΟΛΟΙ ΟΙ ΙΝΔΟΙ ΚΑΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΣΤΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ?