Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου 2020
Ανατολή: 7:07 πμ - Δύση: 7:19 μμ
ΙΩΝΑ ΠΡΟΦ., ΚΟΔΡΑΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Επικαιρότητα

Σφραγίστηκαν τρία μπαρ στη Σύρο

Συνεχίζονται οι σαρωτικοί έλεγχοι της Αστυνομίας σε beach bar, σε καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος, αλλά και για χρήση μάσκας.
Σφραγίστηκαν τρία μπαρ στη Σύρο

SOCIAL MEDIA

Μαρία Μηταλάκη Κουλουμπή
05/08/2020 15:02

Πολύ καλά τους έκαναν !!!! Αν δεν τηρούν τους κανόνες για την προστασία των πολιτών !!! Μπράβο όχι όλα στο βωμό του χρήματος ....Πάνω απο όλα η υγεία των πολιτών ...👌👌👌‼‼‼

Γιαννης Κατρης
05/08/2020 15:46

Είναι κρίμα για τους επιχειρηματίες όλο αυτό που γίνεται.. σε όποια περιοχή και ανγίνεται.. Γιατί εκτός από τους επιχειρηματίες δουλεύει και προσωπικό εκεί και αυτοί οι άνθρωποι έχουν να ζήσουν οικογένειες..και πραγματικά λείπαμε τους ανθρώπους που χαίρονται που σφραγίζουν μαγαζιά..τους εύχομαι να μην βρεθούν στην θέση των παιδιών που μένουν Αύγουστο χωρίς δουλειά..

Stratos Zolotas
05/08/2020 15:14

Εδώ τηρήθηκαν όλοι οι κανόνες για τους κλειστούς χώρους.

Peppy Fantopoulou
05/08/2020 22:25

Πρώτη πρώτη στις κλήσεις πάλι η Σύρος. Μην τυχόν και βγει νέο μέτρο και δεν έχουμε την πρωτιά στα πρόστιμα.. Μάλλον σε εμάς τους Συριανούς μας περισσεύουν σε σχέση με τα υπόλοιπα νησιά οοοολης της Ελλάδας που κάνουν αρχικά μια σύσταση πριν τα κλείσουν

Μαρια Γεωργουλοπούλου Λουδάρου
05/08/2020 16:46

Aκομα δεν έχετε δει τίποτα ΚΟΥΛΗΣ it's a sex machine yeahhhh

Anastasia Vlami
05/08/2020 16:17

Καταστρεψατε τα πάντα με τον κοροιδοιο αλήτες

Φραγκίσκα Βουτσίνου
05/08/2020 17:11

Πολύ λυπάμαι αυτούς τους επαγγελματίες που περίμεναν τον αυγουστο για να βγάλουν λίγα από τα έξοδα που έχουν !!!

Κατερίνα Σπίνου
05/08/2020 17:13

Μπορούν να βγάλουν χρήματα με σωστό τρόπο οι επιχειρηματίες πρέπει να σκεφτούν τους υπόλοιπους υπαλλήλους τους τι θα γίνουν αν δεν τηρούνται τα μέτρα ασφαλείας...

Greg Presvis
05/08/2020 17:48

κλειστε τα ολα να δω απο που θα τρωμε και απο που θα πληρωνομαστε..φορεστε μασκες ακομα και στον υπνο σας προβατα

Αντωνία Δακρότση
05/08/2020 18:58

Κριμα δυσκολη χρονια για τους επαγγελματιες!!! Ειναι αλυσιδα ολα θα τα βρουμε μπροστα μας τα χρεη που θα δημιουργηθουν σιγουρα θα επηρεασουν την υγεια των πολιτων .

Σοφια Καλογήρου
05/08/2020 15:41

Ντροπή γιατι στην ουσία κανενας δεν τηρεί τα μέτρα ουτε αυτοι οι ίδιοι...ας κλεισουν ολη την Ελλαδα τοτε ...να πεθάνουμε όλοι απο την πεινα

Paraskevi Preka
05/08/2020 17:37

Επιτελους... Δεν μπορεί οι ναυτικοί να μένουν μακριά από τα σπίτια τους λόγω της κατάστασης και κάποιοι ασυνείδητοι να μην εφαρμόζουν τα μέτρα. Ο καθένας το μερίδιο του...

Stratis Onasoglou
05/08/2020 20:31

Βρε όλοι γίναμε κριτές του καναπεος συγχαρητήρια!!! Κάνεις να μην σκεφτεί πως θα ζήσουν οι υπαλληλοι των μπαρ που ένας μήνας έμεινε στην ουσία ... Σαν δε ντρεπόμαστε λέω εγώ....

Maria Apostolopoulou
05/08/2020 15:00

Μα τι δεν καταλαβαίνουν ......τέλος πάντων????? Είναι καλύτερα που τους σφράγισαν????

Δήμητρα Κατοπη
05/08/2020 17:58

Ηλέκτρα Π.

Giorgos Aslanis
05/08/2020 18:24

Ζώα!!!! Αυτό σας μάρανε... Θα κολλήσεις στις καφετέριες αλλά όχι στα καράβια και στα αεροπλάνα....όλα για την μίζα!

Ειρηνη Παναγιωτης
05/08/2020 14:40

εκαναν στην μυκονο και ολα τζαμι ενω στην συρο 6 ελεγχοι 3 μαγαζια εκλεισαν ρε μας δουλευτε ???

Koytsomilos Kostas
06/08/2020 12:21

Κλείστε τα όλα μην μείνει τίποτα, φασινες!!!!! Να δω πως θα ζήσει ο κόσμος θα σας φάμε όλους ώμους!

Georgie Bakirtsis
08/08/2020 18:08

Τα αλλα ομως ....που τα ιδια κανουν δε σφραγιζονται ......🙄