Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Κυριακή, 27 Σεπτεμβρίου 2020
Ανατολή: 7:12 πμ - Δύση: 7:09 μμ
ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ ΑΠΟΣΤ., ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΟΥ ΜΑΡΤ.

Επικαιρότητα

Αφαίρεση πινακίδων για παράνομο παρκάρισμα στην Ερμούπολη

Ελέγχους για παράνομο παρκάρισμα πραγματοποιεί η Αστυνομία στο κέντρο της Ερμούπολης.
Αφαίρεση πινακίδων για παράνομο παρκάρισμα στην Ερμούπολη

SOCIAL MEDIA

Stavros Kalavros
10/08/2020 13:58

όπως και να γίνει και μια περασιά πίσω από το θέατρο που αμάξια παρκάρουν στην θέση αποκλειστικά για μοτοσυκλέτες και θέσεις για αυτοκίνητα καταλαμβάνονται από γλάστρες.....

Sylvia Chris
10/08/2020 12:19

Επιτελους!! Αν έκαναν και το ίδιο για τα μηχανάκια που παρκάρουν στους πεζόδρομους θα γινόταν η Ερμούπολη ανθρώπινος τόπος

Melpo Stroggili
10/08/2020 19:09

Παρακαλούμε πολύ επιτέλους ας καθαρίσουν τα στενά - πεζόδρομοι , από τα μηχανάκια , ο Αύγουστος είναι ένας δύσκολος μήνας για όλους μας , όμως υπάρχει όλες τις εποχές αυτό το χάλι από λαμαρίνα στα όμορφα στενά μας !!!

Lefteris Gavrilis
10/08/2020 17:40

Ναι μπράβο στα παιδιά διότι το πρόβλημα στη πλατεία είναι αυτά τα μηχανάκια κ όχι κάποιοι καμικάζι με επιτόπιες αναστροφές εκεί....

Melina Roussou
10/08/2020 16:05

Ας κοιτάξουν και λίγο τον δρόμο από το από το "alpha sport"μέχρι την στροφή για την μεταμόρφωση...δεξιά -αριστερά παρκαρισμένα....κάθε μέρα ένας χαμός....

Lefkis Loukas
10/08/2020 12:36

Το γνωρίζετε ότι στην Μύκονο υπάρχουν άνθρωποι του δήμου που σε κατευθύνουν που να παρκάρεις,στην Τήνο παρκάρεις στο καινούργιο λιμάνι!

Ourania Bouli
11/08/2020 00:07

Όπως κάθε Αύγουστο...

Νικολαος Κορρες
10/08/2020 15:31

Πρωτα εξασφαλιζεις χωρους σταθμευσης για ντοπιους και φιλοξενουμενους και μετα αφαιρεις πινακιδες. Σε σωστα κρατη ετσι γινεται. Διωξτε και τους τελευταιους επισκεπτες κρετινοι.

Evangelos Aragiannis
10/08/2020 12:03

Μακάρι να υπήρχε και γερανός για κατάσχεση οχημάτων.

Lefteris Gavrilis
10/08/2020 17:41

Υ.Γ μπράβο ακόμη πιο πολύ που τα θυμόμαστε πάντα καλοκαίρι αυτά...

Doukissa Kanakari
10/08/2020 12:39

Μακάρι να γινόταν έτσι και στην Πάρο

Γιωργος Σαρανταρας
10/08/2020 12:07

Επιτέλους

Φανή Άδηλος
10/08/2020 12:11

....δεν το πιστεύω.... πως κι έτσι...?

George Master
10/08/2020 19:14

Αλκοτεστ.........στα παρκαρισμένα κάνουν;

Eugene Lazarinos
10/08/2020 13:06

Η εύκολη λύση πάντα

Dimitris Dimopoulos
10/08/2020 11:55

Επιτέλους!!! Βιετνάμ καταντησαμε!!!

Iraklis Kailas
10/08/2020 12:26

Με τα ταξί που παρκάρουν πάνω στις στροφές ή κάνουν οπισθογωνία επί του δρόμου με αποτέλεσμα να καρκινιάζουμε θα γίνει τίποτα ή θα πέφτει Ντήλι Ντήλι το καντήλι?