Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου 2020
Ανατολή: 7:07 πμ - Δύση: 7:19 μμ
ΙΩΝΑ ΠΡΟΦ., ΚΟΔΡΑΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Επικαιρότητα

Μύκονος: Χειροπέδες σε έναν από τους μεγαλύτερους διακινητές ναρκωτικών στο νησί

Ένας από τους μεγαλύτερους εμπόρους ναρκωτικών που τροφοδοτούσε με κάνναβη, κοκαΐνη, XTC και MDMA την πελατεία της Μυκόνου, παγιδεύτηκε στα δίχτυα του νόμου.
Μύκονος: Χειροπέδες σε έναν από τους μεγαλύτερους διακινητές ναρκωτικών στο νησί

SOCIAL MEDIA

Θάνος Βάσω
10/09/2020 00:51

Το Λιμενικό κάνει πολύ καλή δουλειά στο νησί της Μυκόνου...Στο έργο τους όμως συμβάλλει κατά πολύ και το Κ9 που έχουν στην κατοχή τους....εύγε..!!!

Ασφενταγακης Νικος
10/09/2020 14:47

Αυτή μάλιστα είναι γερή υπόθεση !!!! όχι κάτι άλλους που έχουν 5-6 δενδράκια για πάρτη τους και τους δένουν.

Βασιλική Κιτου
10/09/2020 18:43

Γιατί κουράζονται και τον ταλαιπωρούν τζάμπα Αφού σε λίγο πάλι έξω θα είναι το έχουμε δει ξανά το έργο.

Ioannis Georgiadis
11/09/2020 00:02

Κάτω τα χέρια από τη Μύκονο Οι οικογενειάρχες και οι νομοταγείς να πάνε σε άλλο μέρος αν θελουν Κατάρα στο ρουφιάνο

Mixalis Soldatos
10/09/2020 19:47

Όσο υπάρχει ζήτηση θά υπάρχει και προφορά κάποιος άλλος θά κάλυψη τό κενό . Απλά σημερα τα ναρκωτικά είναι μέσο καταστολής όπως παλια ήταν τά όπλα μόνο για τά μάτια και νά δικαιολογούν την υπάρξη τους πιανουν κανέναν που και που . Μόνο η προληψη είναι τό καλητερο τρόπος αντιμετώπισης έτσι όπως είναι τά πραγματα σημερα

Nikos Cangu
10/09/2020 16:15

Εχει ναρκωτικά στην Μύκονο?

Ανδρέας Θαλασσινός
10/09/2020 23:54

Μα ναρκοτικα στη Μηκονο??? Έχω πέσει από τα σύννεφα!!!!!!

Καζαντζογλου Νικος
11/09/2020 11:14

Ναρκωτικά στην Μύκονο...έλεος..που τα πουλάτε αυτά τα παραμύθια...Άμα δεν τα δω με τα μάτια μου δεν τα πιστεύω....!!!!

Taso Doubakis
10/09/2020 14:22

Θα του κλάσουν τα κάστανα το Κόλπο έχει πολλές πόρτες, και παράθυρα ! Από όλο το τσουβάλι μια σέσουλα τους φτάνει !

Nikos Martini
11/09/2020 02:44

μερακλής και εργατικό παιδί φαίνεται είχε αγάπη για την δουλειά του.

Kostas Bibis
10/09/2020 02:07

Τι έγινε ρε παιδιά ξέχασε να βάλει λαδάκι πουθενά και τον μπουζουριάσανε;;;

Ioannis Savvopoulos
10/09/2020 01:13

Όλοι οι ασφαλιτες εδώ μέσα μαζευτηκατε???

Dimitris Kiriakou
10/09/2020 22:21

Μάστιγα τής εποχής. Ανέκαθεν δηλαδή...απλά τα τελευταία χρόνια , πήρε διαστάσεις. Χρήμα στην εποχή πού δεν υπάρχει χρήμα. Ποιός ευθύνεται ποιός όχι , άστε...θέμα μεγάλων διαστάσεων. Τώρα αυτός για να βρεθεί εκεί πού βρέθηκε , κάποιος μιλησε... Το θέμα Δεν είναι άν μπει μέσα η όχι. Το θέμα είναι... είναι όντως ενα μεγάλο ψαρι. Και ΦΥΣΙΚΆ ΌΧΙ. Τα μεγάλα ψάρια φρόντισαν να πιαστεί ο αλβανός. Το γιατί ; Δική τούς ιστορία , και καλά θα κάνουμε να κοιτάμε τη δουλειά μάς εμείς οί υπόλοιποι. Εμείς τη δουλειά μάς , και αυτή τη δική τους.

Γιώργος Κυριακάκης
12/09/2020 09:43

Για να μετρήσουμε, σε πόσο χρόνο θα είναι πάλι έξω! dt=....

Tzonh Rovas
11/09/2020 10:17

Μπράβο πρώτη φορά τέτοιο πράγμα στο νησί

Pantelos Dimitriadis
10/09/2020 16:01

Μπα χαλούσε την πιάτσα;ή ήταν πλεονέκτης;

Antonis Xagoraris
10/09/2020 00:51

4 χρονακια θα τον ποτίζουμε θα περασςι σχολειο καλο και μετα θα βγει και θα παει διακοπες μυκονο να ξεθαψει τα μιρια και ναμος και τετοια στην χειροτερη

Γιωργος Βασιλειου
10/09/2020 13:09

Εγώ πάντως δεν πάω Μύκονο! Οι έτσι και οι αλλιώς

Γιαννης Κυρηκος
10/09/2020 21:10

Αφτω το πράμα πάλη έξω θά ινε αύριο Έμεισ με 5 μπύρες φιλάκι

Giannis Rousetis
10/09/2020 21:56

σε ποσες μερες θα ειναι εξω;2-3 χαχαχαχα ρε τι πλακα εχουνε!!!!

Αντωνης Ζερβος
10/09/2020 19:04

Μύκονος κ ναρκωτικά?? Τι είπες τώρα??

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
10/09/2020 19:02

Μεγάλη επιτυχία αρκεί Μην τον δούμε σε 2 ημέρες ελεύθερο.

Emmanouhl Savvidis
10/09/2020 13:26

Θα πληρώσει και θα βγει σαν να μην έγινε

Ζοις Κον