Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Τετάρτη, 24 Απριλίου 2019
Ανατολή: 6:34 πμ - Δύση: 8:02 μμ
ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ

Επικαιρότητα

Έλενα Κουντουρά:"Η Σύρος παρουσιάζει αύξηση 30% στον τουρισμό

Η υπουργός Τουρισμού στη Σύρο. Η Έλενα Κουντουρά είχε συνάντηση με το Δήμαρχο, καθώς και με φορείς του νησιού.
Έλενα Κουντουρά:"Η Σύρος παρουσιάζει αύξηση 30% στον τουρισμό

SOCIAL MEDIA

Antonis Gad
28/03/2019 12:57

ΜΆΛΛΟΝ ΣΕ ΤΑΙΝΊΑ ΤΟΥ ΣΙΝΕΜΆ ΕΊΔΕ ΤΟ 30%!!!!!!!! Η αύξηση είναι στο μισθό της!!!!!

Nathalie Baka
25/03/2019 12:24

Για γέλια και για κλάματα μαζι ουστ

Eirini Roussou G
24/03/2019 14:41

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο υποδεχόμαστε προδοτικα στοιχεία στο νησί μας ???? Ποιο το όφελος η κυρία λίαν σύντομος θα περάσει στην αφανια και στις μαύρες σελίδες τις ιστορίας..... Καμία αύξηση δεν παρουσιάζει το νησί κύριοι και αυτό επειδή εμείς δεν κάνουμε κάτι για αυτό δεν περιμένουμε από την κυρία κουντουρα που 4χρ τώρα κάνει διακοπές ως υπουργός και το.μονο που την νοιάζει είναι να ξεχρεώσει τα δάνεια τής

Anna Vasilaki
24/03/2019 17:47

Η Σύρος κοιμάται! Στις Κυκλάδες γίνετε πάρτι και η Σύρος δεν περνάει χαμπάρι,!

Konstantinos Nikolaou
24/03/2019 22:44

Και το 300 είναι 300% μεγαλύτερο του 0

Panagiotopoulos Panosdion
24/03/2019 14:41

Στο μέλλον δεν θα λέμε ηλίθια... αλλά.. κουντουρά....

Maria Bambakoysi
24/03/2019 16:01

ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ....

Giorgos Tzouvaras
24/03/2019 15:45

Και 100% αύξηση να έχει όταν ο Έλληνας έτσι όπως τον κατάντησε η Κουντούρα και η παρέα του Αλέξη δεν έχει χρήματα να χαλάσει τότε τι να τα κάνω τα νούμερα ;;; Εγώ πιστεύω ότι χρειάζεται να τους κυνηγάνε από παντού με τις πέτρες , γιατί αρκετά ανέχθηκε ο Έλληνας !!!

Σταμέλος Παπαβασιλείου
24/03/2019 16:00

Ας δουλευει το Νεωριο, τα θερμοκηπια και οι βιοτεχνιες και να παει στον αγυριστο ο τουρισμος κι εσυ μαζι προδοτρα.

Καλομοιρα Συρος
24/03/2019 22:48

Μόνο στον ύπνο μας θα τα δούμε βρε ουστ!!!!!!! Καλά είναι τα ψέματα σας βρε ουστ!!!!!!!

Giannis Roussos
24/03/2019 14:36

παραπάνω είναι... χαχαχαχαχαχα...

Μάκης Γ. Στέφας
24/03/2019 15:36

Την Κουντουρά θα την στείλει ο λαός σύντομα εκεί που πρέπει, δηλαδή στο σπίτι της... Το να εξευτελίζετε το νησί μας, όμως, είναι άδικο. Ένα νησί που δεν απέκτησε τουριστική παιδεία, όταν έπρεπε. Ένα νησί που ψάχνει τους σωστούς επαγγελματίες του τουρισμού με το όπλο. Αν σας φταίει μόνο ο δήμος γι' αυτό, είστε σε λάθος κατεύθυνση. Το +30% της Κουντουρά υφίσταται και το ξέρετε. Άσχετα αν ως εισόδημα δε φαίνεται σε όλους... Οι σοβαροί επιχειρηματίες του κλάδου, ξέρουν. Οι υπόλοιποι βελτιωθείτε!

Katerina Komninou
24/03/2019 14:34

Μας δουλεύουν αυτοί...😳!!!!

Giannis Roussos
24/03/2019 17:31

Νομίζω ότι αν το ανεβάσετε 8 μέρες μετά θα ήταν το καλύτερο πρωταπριλιάτικο.!!!

Giorgos Vamvakousis
24/03/2019 19:53

Τα παπάρια τα ξέρεις;;;

Antonis Fousteris
24/03/2019 15:44

Tha exei tourismo mazy me tyn amoboly xaxaxaxa

Αναστασια Δεναξα
24/03/2019 21:48

Ο δήμαρχος συμφώνησε με τις ηλιθιότητες που λέει αυτή;

Elias Staridas
24/03/2019 20:39

Γιατί όμως 30 και οχι 90 ??? Η ανύπαρκτη υπουργός έλαβε πρωτοβουλίες για το νησι μας που συνέβαλαν στην αύξηση ? Ο καθένας στο τόπο αυτό πετάει οποια νούμερα θέλει και πάντα πριν από την ... έξοδο τους ! Να την στείλουμε μακριά και όχι στην Ευρώπη πάρα να της ανοίγουμε τις πόρτες !!!

Γιωργος Δροσος
24/03/2019 14:32

Εδω γελαμε??

Harry Stamatiou
24/03/2019 16:15

Iacovos Jacob G Varthalitis IV
24/03/2019 16:34

Έχετε μεγάλη πλάκα λέμε

Τζούλια Ευστρατίου
24/03/2019 23:16

Πλακα μας κανετε....σε αλλο νησι ζουμε εμεις;

Elpida Voutsinou
25/03/2019 12:03

Εμείς έχουμε μάθει να σεβόμαστε τους θεσμούς και την υποδεχθήκαμε σαν θεσμό. Δεν είμαστε ίδιοι με αυτούς οι οποίοι έχουν καταπατήσει οτιδήποτε θεσμικό.

Eugene Lazarinos
24/03/2019 16:12

Τι πίνετε ρεεεεεεεε🤣🤣🤣🤣🤣🤣😋🤣🤣🤣

Manos Georgakis