Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Παρασκευή, 24 Μαΐου 2019
Ανατολή: 6:05 πμ - Δύση: 8:29 μμ
ΣΥΜΕΩΝ ΘΑΥΜΑΣΤΟΡΕΙΤΟΥ

Επικαιρότητα

Debate με έναν υποψήφιο

Προεκλογική τηλεοπτική συνέντευξη του υποψήφιου Δημάρχου με τον συνδυασμό "Η Σύρος που Αξίζουμε", Γιώργου Μαραγκού.
Debate με έναν υποψήφιο

SOCIAL MEDIA

Giorgos Vamvakousis
23/04/2019 13:42

Ο Μαραγκός έγινε δήμαρχος και νομίζει ότι έπιασε τον Πάπα από τ'αρχίδια. Είναι αλαζόνας και υπερόπτης. Το τουπέ του έχει πιάσει ταβάνι. Έπιασε πολλούς συμπολίτες μας κώτσους και τον ψήφισαν. Και στην τελική δεν έκανε και τίποτα αξιόλογο στο νησί. Ήρθε η ώρα να πάρει τον πούλο. Και αυτό πρέπει να γίνεται με κάθε νέα δημοτική αρχή. Αν δεν κάνουν κάτι ουσιαστικό την πρώτη τετραετία να έρθει ο επόμενος. Πιστεύω ότι είναι ο χειρότερος δήμαρχος που πέρασε από το νησί. Και για να μην πέσουν τίποτα δικοί του να με φάνε γι'αυτά που γράφω...ειμαι ένας από τούς κώτσους.😉

Vaggelhs Thomas
26/04/2019 09:10

ε οχι και debate στην Συρο! γελανε και οι πετρες με κατι τετοια!😂

Petros Raoyzaios
25/04/2019 00:41

Α επίσης και εμείς είχαμε προγραμματισμένη σύσκεψη αλλά παρ'όλα αυτά ο Δήμαρχος αναχώρησε νωρίτερα για να είναι συνεπής στην πρόσκληση του TV1 Σύρος!!!

Petros Raoyzaios
25/04/2019 00:36

9η ώρα η συνάντηση με τους κατοίκους είχε τελειώσει,κάλλιστα εάν πραγματικά επιθυμούσε να παρερευθεί είτε ο ίδιος ο υποψήφιος Δήμαρχος να ενημέρωνε το σταθμό ,να αρχίσει καθυστερημένα το debate είτε να έστελνε κάποιον εκπρόσωπό του.Όλα τα άλλα είναι παιδικές δικαιολογίες.Περιμένουνε, το επόμενο debate!!!

Βαγγέλης Μαραγκός
23/04/2019 13:23

Μάλλον δεν αναφέρετε τα πράγματα ώς έχουν, καλό θα είναι να μην προτρέχουμε η να "Παραπληροφορούμε" τον Κόσμο με αυτό τον τρόπο, εχθές υπήρχε συνάντηση με τους Κατοίκους της Ανω Σύρου την ώρα της Εκπομπής, επομένως ο Τίτλος debate με έναν υποψήφιο ειναι Άστοχος. Θα υπάρξει απάντηση και του Επικεφαλής "Aνοιχτοί Ορίζοντες", μην τα ισοπεδώνετε όλα ας κρατήσουμε ένα επίπεδο σε αυτούς που μας διαβάζουν στα ΜΜΕ

Iacovos Jacob G Varthalitis IV
23/04/2019 13:46

Σουλτάνος του Monaco Island

Giannis Roussos
23/04/2019 13:11

δημοκρατικές καταστάσεις....

Lefteris Syrianos
23/04/2019 13:38

Με αρπαχτές ντιμπειτ δεν γίνετε!!!το οτι ψαχνουν αφορμές και δηθενιες να αποδειχτούν βασιλικοτεροι του βασιλέως,να ξέρουν οτι τους γυρίζει μπουμερανγκ !!!Η σοβαρότητα του καθενός κρίνετε,σε όλες τις πλευρές...να το θυμούνται!!!

Φωφώ Μαραγκουδάκη
23/04/2019 12:52

Οπώς του άρεσει

Petros Raoyzaios
24/04/2019 12:17

9η ώρα η συνάντηση με τους κατοίκους είχε τελειώσει,κάλλιστα εάν πραγματικά επιθυμούσε να παρερευθεί είτε ο ίδιος ο υποψήφιος Δήμαρχος να ενημέρωνε το σταθμό ,να αρχίσει καθυστερημένα το debate είτε να έστελνε κάποιον εκπρόσωπό του.Όλα τα άλλα είναι παιδικές δικαιολογίες.Περιμένουνε, το επόμενο debate!!!

Αντώνιος Μαραγκός
23/04/2019 14:07

Έχετε καταντήσει κάποιοι στο νησί, πιο γραφικοί κι από το σύριζα..

Michael Mantrekas
23/04/2019 14:31

Το θέατρο του παραλόγου..."Κάθε επένδυση πρέπει να λαμβάνει υπόψη την Εθνική και Κοινοτική νομοθεσία όσον αφορά τουλάχιστον το περιβαλλοντικό αποτύπωμα που δημιουργεί..." κλπ κλπ. Ανάπτυξη με σεβασμό στο περιβάλλον κλπ κλπ... "Θα σας εξαφανίσουμε' έπρεπε να έλεγε! Για το μεγαλύτερο πρόβλημα της Ερμούπολης, αλλά και θέμα των ημερών, τη ρυπογόνα και καρκινογόνα λειτουργία του Νεωρίου κατά κατάφωρη παράβαση των όρων λειτουργίας του, όχι ερώτηση δεν έγινε, αλλά ούτε κουβέντα δεν ακούστηκε. Συγχαρητήρια κύριε Στρογγύλη είστε ένας πολύ καλός δημοτικός σύμβουλος (μια και το αναφέρετε στη συνέντευξη), αλλά κυρίως ένας εξαιρετικός δημοσιογράφος!

Giannis Roussos
23/04/2019 13:56

ντιμπέιτ με μονολόγους δεν γίνετε...απλά έπρεπε να βρουν άλλη ονομασία για το γεγονός....