Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Κυριακή, 15 Σεπτεμβρίου 2019
Ανατολή: 7:01 πμ - Δύση: 7:29 μμ
ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΤ., ΦΙΛΟΘΕΟΥ ΟΣ., ΣΥΜΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Νικήτας

Επικαιρότητα

Ο ΣΥΡΙΖΑ στηρίζει την υποψηφιότητα του Νίκου Λειβαδάρα

Το συνδυασμό "Ανοιχτοί Ορίζοντες για τη Σύρο" με τον υποψήφιο Δήμαρχο, Νίκο Λειβαδάρα στηρίζει ο ΣΥΡΙΖΑ για τις προσεχείς αυτοδιοικητικές εκλογές και του Μανώλη Γλυνού για την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου.
Ο ΣΥΡΙΖΑ στηρίζει την υποψηφιότητα του Νίκου Λειβαδάρα

SOCIAL MEDIA

Αργύρης Κουτσοβασίλης
14/05/2019 01:00

Τα συστημικά μέσα ενημέρωσης των Κυκλάδων για άλλη μια φορά διαδίδουν fake news αποδεικνύοντας δυστυχώς για μια ακόμα φορά στην κατάντια της ελληνικής δημοσιογραφίας , δείτε την επίσημη ανακοίνωση από το site του ΣΥΡΙΖΑ, δεν δίνεται χρίσμα , επίσης ούτε αναφέρει την λέξη ΣΤΉΡΙΞΗ.... ΠΟΥΘΕΝΑ..... απλά καλούνται όλοι οι δημοκρατικοί και ενεργοί πολίτες κάθε τόπου να συμμετάσχουν στην διαδικασία των εκλογών, και να υπερψηφίσουν τους συνδιασμούς που κάναν την συνεργασία πράξη, στηρίζοντας το νέο εκλογικό πλαίσιο του ΚΛΕΙΣΘΕΝΗ . Συνδιασμούς που δημιουργήθηκαν μέσα από τον πλουραρισμό απόψεων και άνθρωποι διαφορετικών ομάδων κατάφεραν να συζητήσουν στο ίδιο τραπέζι και να βρούνε λύσεις , παραμερίζοντας προσωπικά συμφέροντα και φιλοδοξίες ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΟΠΟΥ ΤΟΥΣ!!!!!

Γιώργος Βακόνδιος
13/05/2019 23:43

Η επίσημη ανακοίνωση του κόμματος: https://www.syriza.gr/article/id/81097/SYRIZA:-Agwnas-gia-thn-enischysh-ths-Topikhs-Aytodioikhshs-me-ischyres-programmatikes-symmachies-kai-oysiastikh-symmetochh-twn-politwn.html?fbclid=IwAR1pEm4zgV8UnuFeZ9zByi-xIi8Nhm_d5SATkB6Uz2ywv8F5aqKvtlqsH1E

Αντώνιος Μαραγκός
14/05/2019 13:11

Φυσικά το ότι μαζί με το συγκεκριμένο υποψήφιο βρήκαν στεγη όλοι οι συνταξιούχοι γνωστοί πασοκοι περασμένων δεκαετιών κι αυτό τυχαίο.... Για γέλια είστε.. Λες και πασοκ σύριζα έχει διαφορά!!! Το κακό για σας είναι ότι ο κόσμος σας ξέρει πλέον καλά..

ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ
13/05/2019 18:29

Ευτυχώς καί έπεσαν οι μάσκες ΦΠΑ από 17% σε 24% μαυρίστε τους!!!!

Giannis Sigalas
13/05/2019 19:21

ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ...μην γράφετε ανακρίβειες.

Γιώργος Βακόνδιος
13/05/2019 23:48

Αμφισβητεί κανείς την επίσημη ανακοίνωση από την ιστοσελίδα του ΣΥΡΙΖΑ; Και μάλιστα με τον πρόεδρο της νομαρχιακής κ. Σπόνδη να είναι εκ των πρωτεργατών του κ. Λειβαδάρα;

Giorgos Orfanos
14/05/2019 00:09

Επειδή δεν μπορώ να κοιμηθώ...το ΠΑΣΟΚ τι θα στηρίξει; Για να ξέρω τι θα ψηφίσω...

Anna Pagoni
14/05/2019 01:02

Για σοβαρευτειτε!!! Τι αηδιες είναι αυτές ?? Τον ΣΥΡΙΖΑ περιμένουμε να μας πει πιο είναι το καλό για τον τόπο μας?? Τον γιατρό , τον πλαισιωνουν αξιολογοι συμβουλοι..αν δεν είστε αξιοι να τους ξεχωρισετε.. τα κόμματα θα σας ανοίξουν τα ματια???

Dimitris Dimopoulos
13/05/2019 20:52

Μπαρμπουτσαλα!! Δλδ, ο... Συριζα θα '' κυβερνήσει '' στην Σύρο; Να είμαστε λιγακι σοβαροί!! Ο κόσμος θα κρίνει ποιος αξίζει κ ποιος οχι. Αυτα!

Τερέζα Πρίντεζη
13/05/2019 22:18

Τι άλλο θα ακούσουμε. Πριν δημοσιεύεται κάτι κάντε και μια έρευνα έτσι κάνουν οι σωστοι δημοσιογράφοι.

Giannis Roussos
13/05/2019 19:41

τα παραμυθια να τα λετε σ αυτους που θελουν να κοιμηθουν....χαχαχαχαχχαχαχα ....κατανοητη η προσπαθεια σας πιστευω...να καρπωθεί το κόμμα σας μια ενδεχόμενη νίκη του κ Λειβαδάρα...

Kostantina Lamprou