Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Τρίτη, 25 Φεβρουαρίου 2020
Ανατολή: 6:58 πμ - Δύση: 6:09 μμ
ΤΑΡΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΩΣ, ΡΗΓΙΝΙΟΥ

Επικαιρότητα

Εκτός αεροπορικού χάρτη η Σύρος

Με τρεις εβδομαδιαίες προσεγγίσεις από την "SKYEXPRESS", το αεροδρόμιο της Σύρου.
Εκτός αεροπορικού χάρτη η Σύρος

SOCIAL MEDIA

Domirr Maragos
30/09/2019 15:19

Εντός εκτός και επί τα αυτά!!!😂😂😂😂 Αφού ο απερχόμενος με την επιμήκυνση που έκανε στο φατσοβιβλίο θα έπεφταν τσάρτερ από το 2018!!! Τι στράβωσε!!!😱😱🤔😂😂😂😂

Dimitris Papaki
30/09/2019 14:00

,αφού με την τιμή του εισητηριου πας Παρίσι και γυρνάς, πλάκα κάνουμε;

Stratos Zolotas
30/09/2019 14:14

Δηλαδή το τράβηγμα του αεροδιαδρόμου δεν έκανε δουλειά; Σε λίγο θα γίνει θεσμός πάντως σαν το τράβηγμα της πεζότρατας.

Αντωνης Γεωργοπουλος
30/09/2019 18:44

Ο υπεύθυνος να αναλάβει τν ευθύνη! πρόπερσι Όταν έκανε το deal=δάγκωμα με τν συγκεκριμένη εταιρία όλο συνεντεύξεις και διορατικότητα για πύλη εισόδου μας έλεγε,τώρα κρυφτούλι!

Ιωσήφ Φραγκιας
30/09/2019 17:06

Να ρωτήσω κάτι... άν δεν υπάρχει ζήτηση για αεροπλάνα τ να έρχεται να κάνει το έχετε σκεφτεί??

Δημήτρης Σαρρής Μελίνα Ξανθάκη
30/09/2019 14:14

Κατά τα άλλα "πρωτεύουσα 'των Κυκλαδων.... Υπέροχα!!!!

φλωρα καγιαση καρδακαρη
30/09/2019 17:00

Μεγάλο μειονέκτημα για το νησί.Το θεωρώ ανεπίτρεπτο για πρωτεύουσα,για περιφερεια.Επίσης καλύπτει νοσοκομειακά τις Κυκλάδες,έχει σημασία αυτό που λέω.Κρίμα....τί να πω.Εύχομαι οι υπεύθυνοι να στραφούν προς την σωστή κατεύθυνση.

Ευστρατιος Μαυρος
30/09/2019 15:22

Ευτυχώς που έχουμε πολλά δρομολόγιά πλοίων και σώζουν την κατάσταση. Γελάνε και οι πέτρες

Margaret Skreta
30/09/2019 15:13

Ας μας εξηγήσει κάποιος υπεύθυνος που οφείλεται αυτό.

Δημητρα Ζεκου Μαρκοπουλου
30/09/2019 17:27

Τα τελευταια χρονια ολο ακουω για την τουριστικη αναπτυξη του νησιου μας...Τι εννοουν αυτοι που το ισχυριζονται?

Ελενη Μαραγκου
30/09/2019 14:25

Έπρεπε να ντρεπόμαστε......κατα τα άλλα αγαπαμε το νησί μας!!!!!

Kostas Dokimakis
30/09/2019 13:57

Πολύ ωραία... κάθε χρόνο κ καλύτερα

Αντώνιος Μαραγκός
30/09/2019 14:37

κι ακομη δεν αρχισανε...

Manolis Vamvakousis
30/09/2019 22:48

λάθος πληροφορίες 5 πτήσεις την εβδομάδα έχει τον Οκτώβριο έχει Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή Σαββατο και Κυριακή και αν θέλετε να σας γράψω και ώρες

ΦΛΩΡΑ ΠΑΡΑΒΑΛΟΥ
30/09/2019 14:26

Θα έπρεπε να μας κανει εντύπωση αν ήταν στο χάρτη.

Φωφώ Μαραγκουδάκη
30/09/2019 14:36

Ντροπη κ μονο ντροπη

Loukas Venieris
30/09/2019 14:29

Ειμασταν εντος και βγηκαμε εκτος ;

Jos Ros
30/09/2019 14:15

ΓΙΑΤΙ; ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ;

Xristos Meramveliotakis
30/09/2019 14:04

Μην ψάξεις πίσω να βρεις ποιος φταίει!!! Ειναι βαριά τα ονόματα!!! Και τριζουν καρέκλες

Μπήλιω Παπαδοπούλου
30/09/2019 17:09

Γιατι???

Ελίζα Λομβράνου
30/09/2019 17:55

Οταν κοστιζει one way 90 ευρω απο Αθηνα και εγω εχω ταξιδεψει για βερολινο με τοσα χρηματα ποιος θα ταξιδεψει με αυτο?

Anestis Paschalousis
30/09/2019 17:07

https://youtu.be/FArW7LyJ1-I