Επίσης διατίθεται: syrostoday.gr Lite edition
Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2019
Ανατολή: 7:28 πμ - Δύση: 6:42 μμ
ΑΓ. ΠΑΤΕΡΩΝ, ΛΟΓΓΙΝΟΥ, ΔΟΜΕΤΙΟΥ, ΤΕΡΕΝΤΙΟΥ

Επικαιρότητα

Εκτός αεροπορικού χάρτη η Σύρος

Με τρεις εβδομαδιαίες προσεγγίσεις από την "SKYEXPRESS", το αεροδρόμιο της Σύρου.
Εκτός αεροπορικού χάρτη η Σύρος

SOCIAL MEDIA

Kostas Dokimakis
30/09/2019 13:57

Πολύ ωραία... κάθε χρόνο κ καλύτερα

φλωρα καγιαση καρδακαρη
30/09/2019 17:00

Μεγάλο μειονέκτημα για το νησί.Το θεωρώ ανεπίτρεπτο για πρωτεύουσα,για περιφερεια.Επίσης καλύπτει νοσοκομειακά τις Κυκλάδες,έχει σημασία αυτό που λέω.Κρίμα....τί να πω.Εύχομαι οι υπεύθυνοι να στραφούν προς την σωστή κατεύθυνση.

Αντωνης Γεωργοπουλος
30/09/2019 18:44

Ο υπεύθυνος να αναλάβει τν ευθύνη! πρόπερσι Όταν έκανε το deal=δάγκωμα με τν συγκεκριμένη εταιρία όλο συνεντεύξεις και διορατικότητα για πύλη εισόδου μας έλεγε,τώρα κρυφτούλι!

Margaret Skreta
30/09/2019 15:13

Ας μας εξηγήσει κάποιος υπεύθυνος που οφείλεται αυτό.

ΦΛΩΡΑ ΠΑΡΑΒΑΛΟΥ
30/09/2019 14:26

Θα έπρεπε να μας κανει εντύπωση αν ήταν στο χάρτη.

Stratos Zolotas
30/09/2019 14:14

Δηλαδή το τράβηγμα του αεροδιαδρόμου δεν έκανε δουλειά; Σε λίγο θα γίνει θεσμός πάντως σαν το τράβηγμα της πεζότρατας.

Domirr Maragos
30/09/2019 15:19

Εντός εκτός και επί τα αυτά!!!😂😂😂😂 Αφού ο απερχόμενος με την επιμήκυνση που έκανε στο φατσοβιβλίο θα έπεφταν τσάρτερ από το 2018!!! Τι στράβωσε!!!😱😱🤔😂😂😂😂

Ευστρατιος Μαυρος
30/09/2019 15:22

Ευτυχώς που έχουμε πολλά δρομολόγιά πλοίων και σώζουν την κατάσταση. Γελάνε και οι πέτρες

Ελενη Μαραγκου
30/09/2019 14:25

Έπρεπε να ντρεπόμαστε......κατα τα άλλα αγαπαμε το νησί μας!!!!!

Dimitris Papaki
30/09/2019 14:00

,αφού με την τιμή του εισητηριου πας Παρίσι και γυρνάς, πλάκα κάνουμε;

Ιωσήφ Φραγκιας
30/09/2019 17:06

Να ρωτήσω κάτι... άν δεν υπάρχει ζήτηση για αεροπλάνα τ να έρχεται να κάνει το έχετε σκεφτεί??

Δημητρα Ζεκου Μαρκοπουλου
30/09/2019 17:27

Τα τελευταια χρονια ολο ακουω για την τουριστικη αναπτυξη του νησιου μας...Τι εννοουν αυτοι που το ισχυριζονται?

Μπήλιω Παπαδοπούλου
30/09/2019 17:09

Γιατι???

Δημήτρης Σαρρής Μελίνα Ξανθάκη
30/09/2019 14:14

Κατά τα άλλα "πρωτεύουσα 'των Κυκλαδων.... Υπέροχα!!!!

Jos Ros
30/09/2019 14:15

ΓΙΑΤΙ; ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ;

Manolis Vamvakousis
30/09/2019 22:48

λάθος πληροφορίες 5 πτήσεις την εβδομάδα έχει τον Οκτώβριο έχει Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή Σαββατο και Κυριακή και αν θέλετε να σας γράψω και ώρες

Φωφώ Μαραγκουδάκη
30/09/2019 14:36

Ντροπη κ μονο ντροπη

Loukas Venieris
30/09/2019 14:29

Ειμασταν εντος και βγηκαμε εκτος ;

Αντώνιος Μαραγκός
30/09/2019 14:37

κι ακομη δεν αρχισανε...

Xristos Meramveliotakis
30/09/2019 14:04

Μην ψάξεις πίσω να βρεις ποιος φταίει!!! Ειναι βαριά τα ονόματα!!! Και τριζουν καρέκλες

Anestis Paschalousis
30/09/2019 17:07

https://youtu.be/FArW7LyJ1-I

Ελίζα Λομβράνου
30/09/2019 17:55

Οταν κοστιζει one way 90 ευρω απο Αθηνα και εγω εχω ταξιδεψει για βερολινο με τοσα χρηματα ποιος θα ταξιδεψει με αυτο?